Aktualności i nowości produktowe
11 | 07 | 13
MAGAZYN REGIONALNY FIRMY INTEGRA GLIWICE

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować iż od lipca 2013 uruchomiliśmy magazyn regionalny wyrobów firmy INTEGRA Gliwice. Na naszym magazynie posiadamy podstawowe typy płóz ślizgowych i manszet gumowych do przecisków, łańcuchów uszczelniających w wykonaniu ocynkowanym oraz nierdzewnym, uszczelki gumowe z wkładką stalową oraz uszczelnienia WGC.

  więcej
20 | 04 | 11
ZŁĄCZE ELASTYCZNE VPC DO ŁĄCZENIA RUROCIĄGÓW

Złącze elastyczne VPC® trwale i szczelnie łączy rury o takich samych średnicach, wykonanych z różnych materiałów konstrukcyjnych i różnych strukturach zewnętrznych. Manszeta uszczelniająca z koszem sprężynowym i dwoma taśmami spinającymi stanowią razem kompaktową, stabilną i elastyczną całość. Dostępne w sprzedaży średnice od DN 100 do 300.

Złącze elastyczne VPC® służy do przejść między przewodami o takiej samej średnicy nominalnej bez dodatkowych nakładek pierśc ieniowych, kompensujących różnice grubości ścianek. Złącze to umożliwia prosty, pewny i czasowo oszczędny montaż. Jedno złącze dla wszystkich możliwych przypadków połączeń obniża koszty magazynowania. Wytrzymałość na siły tnące wg. DIN 4060 jest spełnion. Szczelność złącza do 2,5 bar.  Możliwe odchylenie przy połączeniu do co najmniej 3°. W środkowej części manszety znajduje się ogranicznik, który umożliwia dokładniejszy montaż.

  więcej
11 | 01 | 11
PRZYŁĄCZA SIODŁOWE PVC FABEKUN i CONNEX

Przyłącze siodłowe FABEKUN® ze zintegrowanym przegubem kulowym o szerokości nominalnej DN/OD 160, a także DN/OD 200 stosuje się do połączeń z rurami betonowymi i rurami żelbetonowymi (EN 1917) oraz z rurami kamionkowymi przy grubości ścianki wynoszącej minimum 30 mm.

  więcej
14 | 01 | 11
SKRZYNKI ROZSĄCZAJĄCE

Podstawowym zadaniem skrzynek retencyjno - rozsączających jest skuteczne odprowadzanie wód opadowych i rozsączanie ich w taki sposób, aby nie naruszały struktury powierzchni, do której są odprowadzane.

  więcej
Kanalizacja
Woda
Gaz
Drogownictwo
Copyright © 2010 MANICO. All rights reserved.
Projekt i realizacja Trol InterMedia